Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie „Finansowanie międzynarodowych projektów badawczych z zakresu nauk społecznych – HORYZONT 2020″

Data i czas:
06/09/2019  10:00 - 14:00
Miejsce:
Politechnika Gdańska
Sala:
300
Organizator
KPK PB UE
Współorganizator
Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi Uniwersytetu Gdańskiego

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE przy Politechnice Gdańskiej (RPK) wspólnie z Biurem Zarządzania Projektami Rozwojowymi Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na szkolenie pn. „Finansowanie międzynarodowych projektów badawczych z zakresu nauk społecznych – HORYZONT 2020″. Spotkanie odbędzie się w dniu 6 września 2019 r. w godz. 10.00 – 14.00 w Rektoracie Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Jana Bażyńskiego 8, sala 411.

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną zagadnienia związane z tematyką planowanych konkursów programu HORYZONT 2020 w obszarach:

  • Filar Wyzwania Społeczne: Wyzwanie Społeczne (SC6) Europa w zmieniającym się świecie – integracyjne, innowacyjne i refleksyjne społeczeństwa
  • Działanie horyzontalne: Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa (SWAFS)

Szkolenie prowadzić będą eksperci RPK, którzy odpowiedzą na pytania uczestników podczas konsultacji. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek.

AGENDA SZKOLENIA

Rejestracja na szkolenie, poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie RPK PR UE, trwa do dnia 3 września 2019 r., do godz. 15.00.

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na wydarzenie.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie szkolenia: joabaum@pg.edu.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.