Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie – Energia i Euratom

Data i czas:
06/04/2016 09:30 - 07/04/2016 16:00
Miejsce:
IMM - Instytut Maszyn Matematycznych
Sala:
---
Organizator
KPK PB UE

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dla potencjalnych beneficjentów programu Horyzont2020 w dniach 6-7 kwietnia.

Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Dwudniowe szkolenie pozwoli dokładnie zapoznać się z praktycznymi aspektami przygotowywania wniosku (kalkulacja budżetu, konstruowanie pakietów zadań), a także nauczy poruszania się w gąszczu tematów związanych z problematyką w obszarze Energii i Euratomu.

Trenerzy opowiedzą także o ewaluacji wniosków, sposobach poszukiwania partnerów do projektów i korzystaniu z elektronicznego systemu rejestracji i raportowania projektów.

Planowane szkolenie wymaga zaangażowania i aktywnego uczestnictwa ze strony całej grupy, dlatego bardzo prosimy o zapisywanie się tylko osoby, które mogą poświęcić szkoleniu pełne dwa dni i gotowe są na aktywny udział. Każdy uczestnik powinien przynieść laptop, gdyż część ćwiczeń będzie wymagać indywidualnego dostępu do komputera.

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest pozytywna weryfikacja opisu zakresu tematycznego zainteresowań Państwa firmy w obszarze Energii lub Euratomu. Opis proszę przesłać na adres maria.smietanka@kpk.gov.pl.

Program szkolenia: Programme – training for researchers and entrepreneurs for Poland and surrounding regions April 6.-7. 2016

 

 

Rejestracja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.