Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkania brokerskie i dzień informacyjny SC6 „Europa w zmieniającym się świecie”

Data i czas:
12/11/2019 - 13/11/2019
Miejsce:
Hotel Saffron
Organizator
KPK SOCIETIES, Net4Society

Otwarta jest już rejestracja na oficjalny dzień informacyjny i spotkania brokerskie poświęcone zbliżającym się ostatnim konkursom 6. Wyzwania Społecznego „Europa w zmieniającym się świecie”. Dzień informacyjny połączony będzie ze spotkaniami brokerskimi, których celem jest umożliwienie nawiązywania kontaktów i znalezienia najlepszych partnerów do wniosków projektowych przygotowywanych na listopadowe konkursy SC6.

Wydarzenie odbędzie się w ciągu dwóch dni listopada:

  • Dzień 1 (12.11): oficjalny dzień informacyjny i prezentacja konkursów przez przedstawicieli KE, flash presentations pomysłów na projekty, spotkania brokerskie face-to-face
  • Dzień 2 (13.11): szkolenie Research Executive Agency „tips and tricks for successful proposals”, prezentacje ewaluatorów oceniających wnioski projektowe, spotkania „proposal check” dla koordynatorów planujących składanie wniosków.

Rejestracja otwarta jest na stronie https://societiesbrokerage2020.b2match.io/

Robocza wersja Programu Pracy 6. wyzwania na lata 2018-2020: h2020-wp1820-societies_en_DRAFT2020

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.