PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE
Wczytuję mapę...

Data/Czas / Date/Time: 10/01/2018
11:00 - 13:00

Miejsce / Place: Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie sala: B212

Kategorie tematyczne / Thematic categories:

Rodzaj wydarzenia / Type of event: Szkolenie

Organizator / Organizer: RPK Region Wschodni

W związku z licznymi zgłoszeniami chęci udziału w ostatnio organizowanych przez nas szkoleniach, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejne bezpłatne szkolenie pt.: „Rozwój kariery naukowej w oparciu o krótkoterminowe wyjazdy szkoleniowe finansowane przez KE”.

Celem spotkania będzie przekazanie informacji o warunkach udziału w nowo otwartym konkursie Research and Innovation Staff Exchange (RISE) w ramach działań Marie Skłodowskiej-Curie, a także zapoznanie z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi przygotowania i złożenia wniosku projektowego. Poinformujemy Państwa również o nowych wytycznych w ramach tego typu działania jakie zostały wprowadzone wraz z ostatnim Programem Pracy na lata 2018-2020.

Projekty RISE mogą dotyczyć wszystkich dziedzin naukowych. Wysoko ceniona jest inter- i multidyscyplinarność oraz współpraca pomiędzy sektorem akademickim a szeroko pojętym sektorem pozaakademickim. Dlatego do udziału w szkoleniu zapraszamy zarówno pracowników naukowych uczelni wyższych i instytutów badawczych, jak i pracowników działów badawczo-rozwojowych firm tworzących i wdrażających nowe technologie, przedsiębiorców i przedstawicieli innych instytucji zainteresowanych udziałem w konkursie.

Projekty RISE są jednymi z łatwiejszych w realizacji a jednocześnie są bardzo atrakcyjne pod względem naukowym i mogą stać się „przepustką” do udziału w Programach Ramowych UE.

Szkolenie odbędzie się 10 stycznia 2018 r. (środa), w sali B212 (budynek B, II piętro) w Instytucie Agrofizyki PAN w Lublinie, ul. Doświadczalna 4, w godzinach 11:00 – 13:00.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej RPK Lublin: http://www.rpklublin.pl/1261,10-stycznia-2018-r

Prosimy rejestrować się tylko w przypadku niezawodnego przybycia i apelujemy o nieblokowanie miejsc, których liczba jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 stycznia 2018 r.

 

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone