Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

RICH-2 Proposal Workshop dla wniosków z obszaru Infrastruktur Badawczych

Data i czas:
12/02/2020
Miejsce:
Technologické centrum AV ČR
Organizator
KPK INFRA
Współorganizator
RICH-2

Projekt RICH-2 zrzeszający Krajowe Punkty Kontaktowe z obszaru Infrastruktur Badawczych (NCPs) z różnych państw członkowskich UE i krajów stowarzyszonych w ramach Programu Horyzont 2020 zaprasza do udziału w warsztacie, który odbędzie się 12 lutego 2020 w Pradze (Czechy).

Poprzez organizację tego warsztatu projekt RICH-2 ma na celu wsparcie wnioskodawców w przygotowaniu wyższej jakości wniosków składanych w ramach otwartych tematów konkursowych INFRAIA-02-2020, INFRAIA-03-2020, INFRAINNOV-03-2020, INFRAINNOV-04-2020, INFRASUPP-02-2020, INFRAEOSC-03-2020 i INFRAEOSC-07-2020. Podczas warsztatów doświadczeni ewaluatorzy i Punkty Kontaktowe będą wspólnie z wnioskodawcami pracować nad próbną oceną wniosków projektowych.

Członkowie projektu RICH-2 oraz ewaluatorzy są w pełni świadomi potrzeby dyskrecji i ochrony danych, w tym danych objętych GDPR. Osoby sprawdzające wnioski nie będą pozostawać w konflikcie interesów i zachowają tajemnicę dotyczącą projektów i propozycji projektów. Szczegółowe zasady, program oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie projektu RICH-2.

Na warsztaty zostanie przyjętych 12 wniosków, które będą oceniane osobno w trzech różnych pomieszczeniach. Wybór wniosków projektowych do oceny zostanie dokonany przez RICH-2 na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy” dla pierwszych 6 wniosków. W przypadku kolejnych 6 propozycji projektów, te w których uczestniczą partnerzy z krajów tzw. wideningowych, będą traktowane priorytetowo.

Rejestracja zostanie otwarta do 5 lutego 2020 r. W ramach rejestracji koordynatorzy projektów zobowiązani są przedstawić streszczenie projektu i skład konsorcjum, koordynatorowi warsztatów: Nadezda Witzanyova, TC CAS, witzanyova@tc.cz

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.