Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Raportowanie i audyt w projektach Horyzontu 2020


SZKOLENIE PROWADZONE PRZEZ EKSPERTÓW KOMISJI EUROPEJSKIEJ – 16 października 2019

Szkolenie to odbywa się w ramach „Communication Campaign” prowadzonej przez Komisję Europejską w różnych krajach. Jest to trzecie już szkolenie tego typu odbywające się w Polsce, poprzednie miały miejsce w październiku 2015 i w listopadzie 2017. Oba były poświęcone omówieniu i wyjaśnieniu zasad związanych z finansowaniem i rozliczaniem projektów H2020. Tematyka obecnego szkolenia będzie skupiała się na raportowaniu finansowym i audycie.

Adresatem są przede wszystkim służby finansowo-administracyjne zajmujące się zarządzaniem i rozliczaniem projektów z instytucji aktywnych w Programach Ramowych. Akcja ma służyć rozpowszechnianiu informacji o zasadach raportowania kosztów projektu, a co za tym idzie minimalizowaniu ilości błędów popełnianych przez beneficjentów. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na omówienie prawidłowego sprawozdawania kosztów wynagrodzeń, jako że ta kategoria wywołuje zazwyczaj najwięcej pytań i wątpliwości beneficjentów.

Miejsce szkolenia – Uniwersytet Warszawski, dawny budynek biblioteki, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Szkolenia będzie przeprowadzone w języku angielskim, nie będzie zapewnione tłumaczenie na język polski.

AGENDA: Agenda_16.10.2019

PREZENTACJE:

Audits and Results

IAP PC

IAP ODC

FT Portal Warsaw 16 Oct 2019

Project Management and Reporting 16 Oct 2019

 

Rejestracja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.