Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

PoliSSH perspective on Horizon Europe

Data i czas:
27/11/2019
Miejsce:
Polska Akademia Nauk, Pałac Staszica
Organizator
KPK PB UE

Biuro Promocji Nauki PolSCA PAN w Brukseli oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE mają przyjemność zaprosić na wydarzenie PoliSSH perspective on Horizon Europe, które odbędzie się 27 listopada w Pałacu Staszica w Warszawie w godzinach  9:00 – 17:00.

Główne przemówienie wygłosi Pan Harald Hartung, Head of Unit Działu „Sprawiedliwe społeczeństwa i dziedzictwo kulturowe” w Komisji Europejskiej (DG ds. Badań Naukowych i Innowacji).

Wydarzenie skierowane jest głównie do władz Polskiej Akademii Nauk, dyrekcji jej instytutów, przedstawicieli innych instytucji naukowych, badaczy i kierowników projektów bezpośrednio zaangażowanych w budowę konsorcjów, uczestniczących w konkursach i odpowiedzialnych za realizację projektu.

Głównym celem konferencji jest wsparcie udziału naukowców z dziedzin nauk społecznych i humanistycznych w programach ramowych UE, zwłaszcza w kolejnym programie Horyzont Europa. Ma ona na celu podniesienie świadomości na temat możliwości oferowanych przez programy UE, a także pokazanie „historii sukcesu” beneficjentów, nie tylko z Polski, ale także z innych krajów europejskich.

Rejestracja: https://forms.gle/EcnuMT9DqvS52H2g8

Strona wydarzenia: dostępna wkrótce!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.

Językiem wydarzenia jest język angielski.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.