Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Personalized Medicine for Health in European Research – spotkanie partnerskie w Gliwicach


Centrum Onkologii – Instytut Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy Politechnice Śląskiej, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Enterprise Europe Network mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowym wydarzeniu partnerskim zatytułowanym: “Personalized Medicine for Health in European Research“.

https://healthmeeting2019.io.gliwice.pl/wp-content/uploads/2019/07/1.pnghttps://healthmeeting2019.io.gliwice.pl/wp-content/uploads/2019/07/2.png

Wydarzenie odbędzie się 23 października 2019 roku w Gliwicach (Polska).

Celem jest wymiana doświadczeń i wiedzy, przedstawienie zainteresowanych udziałem w projektach badawczych – w szczególności Horyzontu 2020 w obszarze Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan (SC1 Health, H2020). Zapraszamy naszych europejskich sąsiadów, którzy już realizują projekty i tych, którzy są jeszcze w fazie konceptualnej i szukają partnerów. Chcemy też wykorzystać okazję do zasygnalizowania Komisji Europejskiej, jakie są potrzeby i mocne strony naszej części Europy. Spotkanie to jest inicjatywą oddolną,  liczymy na Państwa zainteresowanie. Mamy nadzieję, że to międzynarodowe wydarzenie poświęcone partnerstwu będzie krokiem w kierunku znalezienia nowych partnerów i zbudowania nowych konsorcjów.

Dla zainteresowanych przedstawieniem krótkiej (max. 5 minut)  podczas imprezy brokerskiej, prosimy o umieszczenie wszystkich szczegółów w formularzu rejestracyjnym (sekcja COMMENTS) – INFORMACJE, REJESTRACJA.

Udział jest bezpłatny.

Organizatorzy oferują bezpłatny transport z Wiednia, Bratysławy, Brna do Gliwic i z powrotem dla maksymalnie 20 osób .

Zapraszamy do udziału i proszę polecić to wydarzenie Państwa znajomym i współpracownikom z innych krajów UE.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.