Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Międzynarodowe konsorcja badawcze w H2020 – tworzenie, organizacja, finansowanie


Umiejętność stworzenia sprawnie działającego konsorcjum badawczego jest podstawą ubiegania się a następnie realizacji grantu w programie Horyzont 2020. Uczestnicy szkolenia poznają zasady organizowania współpracy międzynarodowej oraz uwarunkowania formalnoprawne, od których zależy efektywna współpraca w ramach międzynarodowych konsorcjów projektowych. W ramach szkolenia omówione zostaną następujące tematy:

  • Współpraca międzynarodowa a zasady uczestnictwa w programie HORYZONT 2020.
  • Praktyczne sposoby poszukiwania partnerów, możliwości dołączenia do konsorcjów.
  • Role i zadania partnerów na etapie opracowywania wniosku projektowego.
  • Prawa i obowiązki uczestników konsorcjów projektowych.
  • Współpraca w konsorcjach projektowych – aspekty prawne i finansowe.

 

Szkolenie odbędzie się 10 października 2019 r. (czwartek), w sali 212 (II p.) w bud. „B” Instytutu Agrofizyki im. B. Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie, ul. Doświadczalna 4,
w godzinach 11:00 – 12:30.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej www.rpklublin.pl w zakładce “SZKOLENIA”. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 października br.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednak ze względu na charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 25). Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy rejestrować się tylko w przypadku niezawodnego przybycia i apelujemy o nieblokowanie miejsc.

 

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl , tel.: 81 744 50 61 w.118

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.