Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

II Konferencja: Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?

Data i czas:
09/10/2018
Miejsce:
Centrum Nauki Kopernik
Organizator
KPK PB UE

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej zaprasza na konferencję:  Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?. Jest to już druga edycja konferencji, która w ubiegłym roku skupiła ponad 250 przedstawicieli innowacyjnych przedsiębiorstw oraz reprezentantów ekosystemu innowacyjności w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 9 października  2018 r.,   w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Celem wydarzenia będzie zaprezentowanie przedstawicielom polskiego przemysłu, administracji publicznej i samorządowej oraz wszystkim zainteresowanym najnowszych rozwiązań  legislacyjnych, historii sukcesu najlepszych polskich przedsiębiorstw odnoszących sukcesy  w Programach Ramowych i krajowych. Część warsztatowa pozwoli na budowanie kompetencji polskich podmiotów w obszarze skutecznego aplikowania o środki europejskie i krajowe, zarządzania projektami, jak również poznanie założeń programów akceleracyjnych. Konferencja będzie również unikatową przestrzenią do networkingu.

Motywem przewodnim wydarzenia będą m.in.: najlepsze praktyki w pozyskiwaniu środków z  Programów Ramowych oraz krajowych, osiągnięcia związane z innowacyjnością, jak również przykłady wykorzystania mechanizmu synergii między poszczególnymi funduszami oraz  aspekty związane z zarządzaniem projektami B+R.

Konferencja została objęta patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

Partnerem strategicznym i sponsorem strategicznym wydarzenia jest KGHM Polska Miedź S.A.

Patronat medialny objęła Polska Agencja Prasowa.

Agenda: KPK_Strategie agenda_A4_2018

Zapraszamy do rejestracji.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Informujemy, że podczas wydarzenia będą robione zdjęcia oraz będzie ono nagrywane. Po zakończonym wydarzeniu zdjęcia i nagrania mogą być wykorzystane na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Prezentacje:

  1. ITTI Sp. z o.o., laureat Kryształowej Brukselki 2018 1_ITTI
  2. Mostostal Warszawa S.A., laureat Kryształowej Brukselki 2018 2_Mostostal
  3. Fundingbox Accelerator Sp. z o.o., laureat Kryształowej Brukselki 2018 3_FBox
  4. SDS OPTIC, 2 faza Instrumentu SME 4_SDS Optic_inPROBE
  5. CONNECT POINT Sp. z o.o., Seal of Excellence 5_ConnectPoint
  6. KGHM Polska Miedź S.A. 6_KGHM
  7. Billon Sp z o.o. 7_THE INTERNET OF VALUE AND TRUST

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.