Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

III Forum Naukowego Panelu KE ds. Zdrowia – 6 maja 2019, Bruksela

Data i czas:
06/05/2019
Miejsce:
European Commission, Charlemagne building
Organizator
Inny

Panel naukowy Komisji Europejskiej ds. Zdrowia (SPH) to grupa ekspertów naukowych, powołana zgodnie z postanowieniami programu szczegółowego „Horyzont 2020”, którego zadaniem jest pomoc w osiąganiu lepszego zdrowia i dobrego samopoczucia dla wszystkich.

Głównymi rolami panelu są: przewidywanie i ogólna wizja i strategia, a także identyfikacja wąskich gardeł dla innowacji i proponowanie rozwiązań w dziedzinie zdrowia i badań biomedycznych.

W oparciu o konsultacje z zainteresowanymi stronami podczas konferencji i warsztatów, panel naukowy ds. Zdrowia przedstawił wizję przyszłości badań zdrowotnych i biomedycznych w dwóch dokumentach: “Better Research for Better Health” w 2016 r. oraz wniosek “Building the Future of Health Research”  w 2018 r.

Oba dokumenty są dostępne na stronie internetowej SPH.

Po dalszych konsultacjach z zainteresowanymi stronami zidentyfikowano ważne tematy, które będą przedmiotem kolejnego forum organizowanego z Komisją Europejską w dniu 6 maja 2019 r. w Brukseli: „Enabling health equality in Europe – the role of health research”.

SPH pragnie zbudować ambitną przyszłość dla badań zdrowotnych w Europie.

Forum z Komisją Europejską jest okazją do wzięcia udziału w debacie, na którą serdecznie zapraszamy.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z sekretariatem SPH pod adresem SPH@p-95.com

Powiązana dokumentacja

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.