Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

ICT Proposers’ Day 2017

Data i czas:
09/11/2017 - 10/11/2017
Miejsce:
CSIC (Spanish Research National Council) Brussels Office
Sala:
---
Organizator
Komisja Europejska

ICT Proposers’ Day to impreza organizowana rokrocznie przez Komisje Europejską. Jej celem jest promowanie badań i innowacji w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych i rozwijanie ich w ramach Programu Horyzont2020. Na wydarzenie to składają się spotkania z przedstawicielami KE, którzy poinformują o najnowszych konkursach-poznamy szczegóły programów pracy na lata  2018-20. ICT Proposers’ Day 2017 to okazja do spotkania się z naukowcami i przedsiębiorcami z innych krajów UE i możliwość omówienia pomysłów na projekty. Na sesjach networkingowych będzie można zaprezentować swój pomysł lub zapoznać się z pomysłami innych, nawiązać bezpośrednie kontakty i przedyskutować ew. formy współpracy w ramach organizowanych przez projekt Ideal-ist spotkań brokerskich Face2Face.

Po Budapeszcie, Warszawie,Wilnie, Florencji, Lizbonie i Bratysławie w tym roku wracamy do Budapesztu.

Zachęcamy do śledzenia strony https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/news/ict-proposers-day-2017 na której pojawiać się będą dalsze szczegóły.

 

Budapest

Zapraszamy do udziału!

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.