Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Health Partnering Day 2017

Data i czas:
07/12/2017  00:00 - 00:00
Miejsce:
Radisson Blu Royal Hotel
Organizator
KPK PB UE

7 grudnia 2017 r. w Brukseli projekt Health-NCP-Net 2.0 organizuje spotkanie partnerskie. Wydarzenie jest skierowane do szerokiego grona interesariuszy z firm (w tym małych i średnich przedsiębiorstw), uniwersytetów, organizacji badawczych, a także wszystkich zainteresowanych wymianą pomysłów na projekty i znalezieniem partnerów do nadchodzących konkursów w obszarze SC1 w programie Horyzont 2020.

Wkrótce opublikowany zostanie Program Pracy dla obszaru Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan na lata 2018-2020, a wraz z nim nowe konkursy, dlatego spotkanie partnerskie w Brukseli to doskonała okazja do znalezienia partnera i zbudowania konsorcjum.

Jeżeli Twój pomysł wpisuje się w tematykę konkursową „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan” to Partnering event jest właściwym miejscem gdzie znajdziesz potencjalnych partnerów do projektu oraz na którym zaprezentujesz podczas sesji  Flash presentation swój wkład do projektu.

 

Zachęcamy do zarejestrowania się na to wydarzenie.  Rejestracja jest otwarta do 5 listopada br.

 

https://assets-b2matchgmbh.netdna-ssl.com/themes/2737/banner_original.jpg?1505732930

 

Dzień później, 8 grudnia 2017 r. w Brukseli organizowany jest dzień informacyjny poświęcony najnowszym konkursom w obszarze Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan.

Program spotkania jest bardzo atrakcyjny. Poruszone będą takie zagadnienia jak:

  • badania kliniczne
  • współpraca międzynarodowa w obszarze medycyny
  • zdrowie i środowisko
  • ICT w zdrowiu
  • możliwości dla MŚP

Wszystko o dniu informacyjnym i formularz rejestracyjny na stronie wydarzenia.

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.