Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Europejska Rada ds. Innowacji – EIC Roadshow!

Data i czas:
07/05/2019
Miejsce:
Hotel Novotel Centrum
Organizator
KPK PB UE, Komisja Europejska

Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Komisję Europejską w Warszawie  – 7 maja 2019 r.

Europejska Rada ds. Innowacji (EIC) to inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma wspierać najbardziej obiecujących europejskich innowatorów: przedsiębiorców z małych i średnich firm oraz naukowców w realizowaniu ich pomysłów i ambicji na skalę międzynarodową. Przeznaczone zostaną na to środki z Horyzontu 2020.

Rada  jest obecnie w fazie pilotażowej i jest punktem kompleksowej obsługi dla wprowadzania radykalnych i przełomowych innowacji z laboratoriów ma rynek. Ma również za zadanie pomóc podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w rozwijaniu ich pomysłów na większą skalę.

Zapewnia bezpośrednie wsparcie dla innowatorów za pośrednictwem dwóch głównych instrumentów finansowania: PATHFINDER –  dla wczesnych etapów prac i ACCELERATOR – dla etapu rozwoju oraz wprowadzania na rynek. Działalność ta będzie uzupełnieniem prac Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT).

Przedstawiciele wysokiego szczebla z Komisji Europejskiej przedstawią Państwu założenia dotyczące poszczególnych Instrumentów  EIC. Będzie możliwość zadawania pytań bezpośrednio przedstawicielom KE.

Wydarzenie będzie tłumaczone na język polski.

Agenda:EIC_Roadshow_Agenda_07.05.2019

Zapraszamy.

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.