PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE
Wczytuję mapę...

Data/Czas / Date/Time: 18/09/2017 - 19/09/2017
Całodniowe

Miejsce / Place: Uniwersytet Warszawski, Wydział Zarządzania sala:

Kategorie tematyczne / Thematic categories:

Rodzaj wydarzenia / Type of event: Warsztaty

Organizator / Organizer: EIT Health

Współorganizator / Co-organizer: KPK PB UE

W imieniu inicjatywy RIS Cross-KIC koordynowanej przez EIT Health oraz Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE zapraszamy do udziału w  warsztacie „Knowledge Triangle Dialogue Event: Enhancing the contribution of higher education and research to innovation”.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 września 2017 r. w Warszawie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Odbędą się  prezentacje  krajowych węzłów dla poszczególnych KICów, trzy grupy warsztatowe dla uczestników wydarzenia, prezentacje KPK i NCBiR na temat dostępnych źródeł finansowania oraz oferty ze strony KICów do udziału w  programach.

Zapraszamy do udziału  instytucje i organizacje, które chciałyby rozwijać trójkąt wiedzy i korzystać z programów w ramach EIT (uczelnie wyższe, instytuty, badawcze, przemysł, małe i średnie firmy, start-upy, klastry, inkubatory i samorządy). Zapraszamy również instytucje partnerskie z poszczególnych KICów.

Rejestracja na wydarzenie:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfz2eh_uFgmZr3PJTrieYj1Xu48T8IQuefnJqzRJB8_s1orsg/viewform

 

Osoba do kontaktu: Mikołaj Gurdała  –  mikolaj.gurdala@eithealth.eu

Więcej informacji:

https://www.eithealth.eu/news/-/asset_publisher/smeOy2QVeV8k/content/enhancing-the-contribution-of-higher-education-and-research-to-innovation

 

 


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone