Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Informacyjny – Upowszechnianie doskonałości i poszerzanie uczestnictwa


„Upowszechnianie doskonałości i poszerzanie uczestnictwa” (Spreading Excellence and Widening Participation) to jedna z kluczowych inicjatyw Komisji Europejskiej w ramach programu Horyzont 2020. Głównym założeniem instrumentu jest pełne wykorzystanie europejskiego potencjału badawczego oraz zadbanie o to, by korzyści z gospodarki opartej na innowacjach były jak największe oraz szeroko rozpowszechniane w całej Unii zgodnie z zasadą doskonałości.

Organizowany Dzień Informacyjny jest okazją, aby porozmawiać i przybliżyć idee samego programu oraz jego kluczowych działań: Teaming’u, Twinning’u, ERA Chair. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do jednostek badawczo-rozwojowych, uniwersytetów, parków naukowych, technologicznych oraz wszystkich podmiotów zainteresowanych tą tematyką, a także pozyskaniem funduszy w kolejnych konkursach.

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z: działaniami Komisji Europejskiej w obszarze upowszechnianie doskonałości i poszerzanie uczestnictwa, planowanymi konkursami oraz podsumowaniem poprzednich. Obecni będą również beneficjenci, ewaluatorzy oraz przedstawiciele jednostek zaangażowanych w tematykę. Będzie to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy, zadania pytań oraz do  indywidualnych konsultacji z panelistami.

Dzień informacyjny organizowany jest przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE. Prezentacje będą przedstawiane w języku polskim i angielskim.

Dzień Informacyjny 26 04 2016 Agenda

PREZENTACJE Z WYDARZENIA:

ERA CHAIR HOLDER_RMALINOWSKI

ERA CHAIR_RHOLYST

MABy_KSLOMINSKA

Teaming_ICRI-BioM_M_Snarska

Twinning_CTOMASIK

Teaming I_NCBR_JOSINSKI

Twinning and ERA Chairs_EC_RATANASOVA

Teaming_EC_RATANASOVA

Ewaluacja_TLEKSZYCKI

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.