Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień informacyjny projektu Innovation Coach

Data i czas:
30/10/2019
Miejsce:
Przestrzeń from Facebook

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej w partnerstwie z Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju zapraszają na pierwszy dzień informacyjny projektu “Innovation Coach  – wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I“, który odbędzie się 30 października 2019 r. w Warszawie.

Głównym celem dnia informacyjnego jest przedstawienie oferty programu STEP, który skierowany jest do przedsiębiorców, gotowych wdrożyć innowacje, z pomocą funduszy europejskich, m.in. oferowanych przez Program Operacyjny Innowacyjny Rozwój. Projekt STEP to kompleksowy instrument, składający się z dwóch etapów – ścieżek. Pierwsza z nich umożliwia przedsiębiorcom skorzystanie z usługi coachingu innowacji – usługi doradczej wykonanej przez wysokiej klasy ekspertów ds. innowacji i mającej na celu ocenę potencjału przedsiębiorstwa, analizę otoczenia gospodarczego oraz mocnych i słabych stron przedsiębiorstwa. Wynikiem tej usługi  będzie opracowanie przez coacha zindywidualizowanej rekomendacji dla przedsiębiorstwa, która powinna zawierać wspólnie wypracowany pomysł na wdrożenie innowacji do przedsiębiorstwa, jak również wskazanie sposobu sfinansowania tego procesu z wykorzystaniem funduszy europejskich. Druga ścieżka polega następnie na opracowaniu wstępnej koncepcji na projekt i przesłaniu jej do ekspertów Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Eksperci STEP, posiadający doświadczenie w ocenie wniosków, sprawdzą Państwa pomysł i opracują rekomendację  do udoskonalenia wniosku, zwiększającego jego szanse na uzyskanie finansowania.

W ramach dnia informacyjnego uczestnicy zapoznają się również z ofertą finansowania skierowanego do przedsiębiorców, dostępnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój jak również Horyzont 2020.

Uczestnicy będą mogli również poznać przedsiębiorców, którzy skorzystali już z funduszy europejskich.

Udział w dniu informacyjnym to również doskonała okazja do spotkania z osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za realizację instrumentów STEP oraz programów POIR i Horyzont 2020.

Zapraszamy do rejestracji!

Zapraszamy również na stronę internetową projektu Innovation Coach – www.innovationcoach.pl

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.