Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Informacyjny LIFE 2019

Data i czas:
17/04/2019
Miejsce:
MsMermaid – Conference Center at The Tides
Organizator
Inny, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W imieniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Dniu Informacyjnym LIFE 2019, organizowanym już  po raz dwunasty.

Konferencja odbędzie się 17 kwietnia 2019 roku w Warszawie w centrum konferencyjnym MsMermaid – Conference Center at The Tides (strona internetowa: www.msmermaid.pl) ul. Wioślarska 8.

Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 10.00.

Celem wydarzenia jest inauguracja na poziomie krajowym tegorocznego naboru wniosków do Programu LIFE, a także przedstawienie oferty dofinansowania jakie umożliwia program, oraz ogólnych zasad ubiegania się o dofinansowania w naborze 2019. Będzie również okazją do zapoznania się z realizowanymi lub zrealizowanymi projektami oraz wymiany doświadczeń z obecnymi Beneficjentami LIFE. Mamy nadzieję, że zaprezentowane w trakcie wydarzenia projekty staną się inspiracją dla przyszłych wnioskodawców.

KPK PB UE będzie tam miało swoje stoisko , na które zapraszamy.

W sprawach merytorycznych można kontaktować się z Panem Ireneuszem Mirowskim: Ireneusz.Mirowski@nfosigw.gov.pl, tel. 22 45 90 167

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa  12.04.2019 r.

Więcej informacji na stronie:

http://nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-zagraniczne/instrument-finansowy-life/aktualnosci/art,327,zapraszamy-na-dzien-informacyjny-life-2019-w-dniu-17-kwietnia-w-warszawie.html

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.