Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień informacyjny „Inteligentny, zielony i zintegrowany transport” – Tematyka TRANSPORTU WODNEGO w konkursach na 2017 rok

Data i czas:
18/10/2016  11:30 - 15:00
Miejsce:
Akademia Morska w Szczecinie
Organizator
KPK PB UE
Współorganizator
RPK w Szczecine, AM w Szczecinie

banner_ver3

Szanowni Państwo,
dziękujemy wszystkim obecnym za udział w naszym wydarzeniu. Zapraszamy do pobrania prezentacji przedstawionych podczas spotkania:

2016-10-18_InfoDayKPK_TransportMorski_AM_prezentacje

 

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej  wraz z Regionalnym Punktem Kontaktowym w Szczecinie i Akademią Morską w Szczecinie zaprasza na dzień informacyjny 18 października 2016 r.  poświęcony tematyce badawczej dla TRANSPORTU WODNEGO przewidzianej na 2017 rok w ramach Wyzwania Społecznego:  „Inteligentny, zielony i zintegrowany transport” programu H2020. (program prac dostępny jest pod adresem http://ec.europa.eu/research/participants/data/ref/h2020/wp/2016_2017/main/h2020-wp1617-transport_en.pdf)

W czasie Dni Informacyjnego zapoznamy Państwa z tematyką konkursów w ramach wyzwania „Inteligentnego, zielonego i zintegrowanego transportu”.

Przewidziano również prezentacje dotyczące zasad uczestnictwa i składania wniosków projektowych oraz zagadnień finansowych.

Zachęcamy do uczestnictwa przedstawicieli instytucji naukowych, przedsiębiorstw (w tym MŚP), urzędów odpowiedzialnych za rozwój transportu (w tym infrastruktury, bezpieczeństwa itp.)

W tym dniu można będzie też zaprezentować pomysł na innowacje, zgłosić potrzebę rozwiązania innowacyjnego w ramach poruszanych w tym dniu zagadnień lub przedstawić zakres kompetencji eksperckich (prowadzone badania,
posiadana infrastruktura badawcza, etc.). Chętni proszeni są o ich zgłaszanie indywidualnie na adres rafal.duczmal@kpk.gov.pl do dnia 10.10.2016 włącznie. Powinny być to 3-4 slajdy w pdf (czas prezentacji max. 3 min.).

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.