Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

BIO-BASED INDUSTRIES JOINT UNDERTAKING – Dzień Informacyjny i Warsztaty

Data i czas:
22/03/2019  08:30 - 17:00
Miejsce:
Wydział Zarządzania UŁ
Sala:
A0 poziom -1
Organizator
RPK Region Łódzki, MNiSW, KPK, BBI
Współorganizator
CBI Pro-Akademia

Szanowni Państwo

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Województwa Łódzkiego wraz z partnerami: Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Krajowym Punktem Kontaktowym BP UE, Uniwersytetem Łódzkim oraz Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia serdecznie zaprasza Państwa na międzynarodowe wydarzenie:

BIO-BASED INDUSTRIES JOINT UNDERTAKING

Dzień informacyjny i Warsztaty

Bio-Based Industries Joint Undertaking to wspólne przedsięwzięcie Unii Europejskiej i europejskiego sektora przemysłowego reprezentowanego przez Bio-based Industries Consortium (BIC) realizowane w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego.

Partnerstwo działa w ramach programu finansowania badań naukowych i innowacji w Programie Horyzont 2020 i dysponuje kwotą 3,7 miliarda euro przeznaczoną na inwestycje w obszarze przemysłu opartego na materiałach pochodzenia biologicznego.

Celem wydarzenia jest przekazanie Państwu informacji o inicjatywie BBI, pokazanie zasad i możliwości ubiegania się o środki w tegorocznych konkursach w ramach programu a także zaprezentowanie wybranych projektów realizowanych w ramach tego przedsięwzięcia. Dodatkowym atutem spotkania będzie poznanie zasad LCA i LCT (niezbędnych we wniosku do BBI) oraz warsztaty dla zainteresowanych składaniem projektu w ramach BBI.

Data: 22.03.2019r.

Szczegółowe informacje w załączeniu.

Agenda BBI 2019

Rejestracja: rpk@uni.lodz.pl

Prosimy o podanie imienia i nazwiska. Rejestracja otwarta do dnia 19.03.2019r.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.