Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zgłoś kandydata do nagrody indywidualnej Kryształowej Brukselki 2020

  • Opublikowano: 17 września 2020
  • Autor: redakcja

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE po raz dziewiąty wręczy Nagrody Kryształowej Brukselki.  W tym roku nagrody zostaną przyznane za osiągnięcia w Programie Ramowym Horyzont 2020. Zapraszamy Państwa do zgłaszania kandydatów do nagrody indywidualnej. Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2020 r.

Rok 2020 jest ostatnim rokiem trwania programu Horyzont 2020. Chcemy go podsumować wręczając najbardziej aktywnym uczestnikom H2020 Nagrody Kryształowej Brukselki 2020.

CZYTAJ TAKŻE: W październiku przyznamy Nagrody Kryształowej Brukselki 2020 

Kapituła wyłoni laureatów spośród nominowanych do tego wyróżnienia w następujących ośmiu kategoriach: nauka – uczelnie, instytuty badawcze, instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk; biznes – małe i średnie przedsiębiorstwa, duże przedsiębiorstwa;  administracja samorządowa;  podmioty non-profit; nagroda indywidualna.

W uznaniu dla szczególnych zasług na polu realizacji projektów i promocji polskich inicjatyw badawczych i technologicznych, a także polskiego uczestnictwa w Programie Ramowym Horyzont 2020, Kapituła ma prawo przyznać także Nagrodę Specjalną Kryształowej Brukselki.

W kategoriach instytucjonalnych (nauka, biznes, administracja samorządowa i podmioty non-profit) podstawą nominacji są opracowane przez KPK dane statystyczne uzyskane z Komisji Europejskiej. Natomiast kandydatów do nagrody indywidualnej nominuje środowisko skupione wokół badań naukowych i innowacji.

REGULAMIN Kryształowa Brukselka 2020

Dlatego prosimy Państwa o o zgłaszanie kandydatów, którzy – Państwa zdaniem – wykazali się aktywnością i wybitnymi indywidualnymi osiągnięciami w Programie Ramowym Badań i Innowacji UE Horyzont 2020. Kandydatów do nagrody indywidualnej może zgłosić zarówno osoba fizyczna, jak i prawna, wyłącznie za pomocą formularza, do którego link zamieszczamy poniżej.  Przedłużyliśmy termin przyjmowania zgłoszeń kandydatów do 10 października 2020 r.

ZGŁOŚ KANDYDATA | Formularz

Nagroda Kryształowej Brukselki  przyznawana jest  od 2001 r. za sukcesy w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE. Jest ona cenionym wśród naukowców i przedsiębiorców wyróżnieniem za ich innowacyjność i wkład w rozwój polskiej nauki i gospodarki.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.