Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zdobądź staż w ramach projektu EIT Food RIS Fellowships

  • Opublikowano: 28 kwietnia 2018
  • Autor: redakcja

30 studentów i absolwentów z różnych środowisk edukacyjnych dostanie w ramach projektu EIT Food RIS Fellowships  możliwość odbycia płatnych 3-miesięcznych staży w sektorze rolno-spożywczym. Stypendyści będą mieli okazję zdobycia praktycznych doświadczeń i wzmocnienia umiejętności, w tym analitycznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów.

Podczas wieloetapowego procesu rekrutacji kandydaci będą nie tylko uczyć się profesjonalnie przygotowywać profesjonalny profil LinkedIn, ale także będą aktywnie uczestniczyć w unikatowych warsztatach dotyczących sieci i rozwiązywania problemów, prowadzonych przez EIT Hubs.

30 wybranych osób zostanie skierowanych na staże w różnych działach w firmach konsorcjum spożywczego EIT lub firmach RisingFoodStars. Praktykanci będą uczyć się poprzez działanie, rozwiązując rzeczywiste sytuacje problemowe, przed którymi stoją firmy z branży spożywczej. Wszyscy stażyści otrzymają miesięczne stypendium w wysokości 1000 euro brutto.

Stwórz lub uaktualnij swój profil na LinkedIn, dołącz do niego 1-minutowy filmik i przekonaj organizatorów dlaczego to Ty jesteś najwłaściwszą osobą na staż.

Dołącz swój profil do grupy RIS FELLOWSHIPS – POLAND za pośrednictwem LinkedIn i weź udział w interaktywnych warsztatach w Warszawie

Czas oczekiwania na zgłoszenia organizatorzy przedłużyli do 15 maja 2018 r.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie EIT Food RIS Fellowships.

Projekt EIT Food RIS Fellowships jest realizowany na mocy porozumienia partnerów międzynarodowego konsorcjum EIT Food, będącego częściom Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT). RIS Fellowships jest jednym z narzędzi służących podnoszeniu innowacyjność i konkurencyjność krajów RIS (Reasearch Innovation Scheme).

Projekt RIS Fellowships jest prowadzony przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a jego partnerami są: Fundacja AZTI (Hiszpania), PepsiCo (Wielka Brytania), Puratos (Belgia), Maspex (Polska) oraz dwa oddziały EIT Food – CLC North-East i CLC South.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.