Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zaproszenie: XVI Sympozjum KRAB – trwa rejestracja

Krajowa Rada Koordynatorów Projektów Badawczych UE zaprasza na XVI Sympozjum, którego współorganizatorem i partnerem strategicznym jest Grupa KGHM Polska Miedź S.A. Wydarzenie odbędzie się w dniu 17 maja 2018 we Wrocławiu.

Celem Sympozjum jest prezentacja i dyskusja na temat zaangażowania i osiągnięć polskich zespołów badawczych w 7. PR UE oraz w programie Horyzont 2020, ze szczególnym uwzględnieniem sukcesów przemysłu, w tym prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych prowadzonych w Grupie KGHM Polska Miedź S.A. Wydarzenie ma również przyczynić się do budowy ekosystemu innowacji, czemu posłużyć ma sesja wokół kluczowych obszarów zidentyfikowanych przez KGHM:

  • Przemysł 4.0,
  • Gospodarka Obiegu Zamkniętego,
  • Cyber Security
  • Kształtowanie łańcucha wartości innowacji
  • Przyszły kształt 9. Programu Ramowego
  • KIC Raw Materials

oraz prezentacje zgłoszone przez uczestników sympozjum.

Szczegółowe informacje na temat Sympozjum, w tym rejestracja i możliwość zgłaszania referatów oraz plakatów dostępne są na stronie KRAB. Tytuły oraz tematykę prezentacji/plakatów oraz rezerwację miejsca na wizycie studyjnej na składowisku odpadów flotacyjnych „Żelazny Most” (wizyta odbędzie się w dniu 18 maja 2018) prosimy zgłaszać w formularzu rejestracyjnym.

Uczestnictwo w Sympozjum jest bezpłatne. Rejestracja trwa do 11 maja 2018, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.