Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zaproszenie na konferencję “Innovation for Crisis Management (I4CM)”

  • Opublikowano: 20 lipca 2018
  • Autor: redakcja

Konsorcjum DRIVER + zaprasza na trzecią edycję wydarzenia the “Innovation for Crisis Management” (I4CM), które odbędzie się w dniach 3-4 września 2018 r. w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik.

Głównym celem tego wydarzenia jest umożliwienie spotkania oraz wymiany najlepszych praktyk i doświadczeń lokalnym specjalistom ds. zarządzania kryzysowego, dostawcom rozwiązań i decydentom politycznym. Jednocześnie spotkanie ma na celu umożliwienie wymiany wiedzy i informacji o projektach oraz nawiązania współpracy zainteresowanym stronom.

Współorganizowane przez ITTI Sp. z o.o., Niemiecki Instytut Standaryzacji (DIN) i Forum Public Safety Communication Europe (PSCE), tegoroczne wydarzenie będzie koncentrować się na standaryzacji i zidentyfikowaniu regionalnych i krajowych kwestii, takich jak współpraca między agencjami i interoperacyjność systemów komunikacji. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję poznać wyniki pierwszego Trial zorganizowanego w ramach projektu DRIVER+, który był przeprowadzony w Warszawie w dniach 21-25 maja 2018 r., a także usłyszeć o drugim tego typu wydarzeniu zaplanowanym na październik 2018 roku.

Konferencja będzie składać się z dwóch części (między innymi programu konferencyjnego i tzw. programu OFF), w ramach których odbędą się przemówienia programowe, panele dyskusyjne, specjalne warsztaty i interaktywne sesje. Ponadto, konferencja będzie miejscem nawiązywania kontaktów umożliwiającym praktykom pozyskać informacje nt. innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania kryzysowego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest  rejestracja, która będzie otwarta do 31 lipca 2018.

Więcej informacji na temat projektu programu, spraw logistycznych oraz link do rejestracji można znaleźć na stronie internetowej DRIVER + LINK

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.