Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

XI Multidyscyplinarna Konferencja Nauki o Leku – Nauka dla przemysłu, przemysł dla nauki

Data i czas:
14/11/2018 - 16/11/2018
Miejsce:
Hotel Boss
Organizator
Inny

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XI MULTIDYSCYPLINARNEJ KONFERENCJI NAUKI O LEKU  “NAUKA DLA PRZEMYSŁU, PRZEMYSŁ DLA NAUKI” w dniach 14-16 listopada br. w Warszawie.  Wydarzenie organizowane jest przez Instytut Farmaceutyczny.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.
Konferencja kierowana jest do chemików różnych specjalizacji, analityków, klinicystów, biochemików, specjalistów w dziedzinie formy leku, przedstawicieli ośrodków akademickich, towarzystw naukowych, instytutów badawczych oraz przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego. Uczestnikami  konferencji będą również przedstawiciele firm, które zaprezentują urządzenia i technologie podczas prezentacji na stoiskach wystawienniczych.
Podczas konferencji nie zabraknie wykładów uznanych autorytetów w dziedzinie badań nad lekiem, prezentacji realizowanych projektów krajowych i międzynarodowych, wyników badań prezentowanych przez młodych naukowców.
Więcej informacji  oraz rejestracja na stronach konferencji:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.