Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie: Możliwości finansowania badań i innowacji dla MŚP w programie Horyzont 2020

Data i czas:
16/11/2018  09:30 - 13:30
Miejsce:
Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Sala:
Sala 12.13, 12 piętro
Organizator
RPK Region Północny
Współorganizator
Agencja Rozwoju Pomorza S.A, Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu Wolna Przedsiębiorczość

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej, Regionalny Ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zapraszają na szkolenie pt. “Możliwości finansowania badań i innowacji dla MŚP w programie Horyzont 2020”, które odbędzie się w dniu 16 listopada 2018 r. w Agencji Rozwoju Pomorza S.A. w Gdańsku.

Szkolenie poświęcone będzie możliwościom finansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) w programie ramowym UE Horyzont 2020. Głównym celem spotkania jest przedstawienie zasad uczestnictwa dla MŚP w programie Horyzont 2020 oraz zaprezentowanie preferencyjnych konkursów dla MŚP w Horyzoncie 2020, w tym SME INSTRUMENT. Dowiedzą się Państwo również jakie wsparcie innowacyjnym MŚP oferuje Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli (BRWP) i Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Gdańsk.

Szkolenie poprowadzą Eksperci z Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE przy Politechnice Gdańskiej, Regionalnego Ośrodka Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” oraz Biura Regionalnego Województwa Pomorskiego w Brukseli.

Szkolenie jest organizowane w ramach 11. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) na Pomorzu.

PROGRAM oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY znajdują się na stronie Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.