Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Granty Europejskiej Rady ds. Nauki w programie Horyzont 2020 dla wybitnych młodych naukowców

Data i czas:
10/10/2018  11:45 - 15:30
Miejsce:
Politechnika Gdańska
Sala:
300 Gmach Główny PG
Organizator
RPK Region Północny

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie pn. „Granty Europejskiej Rady ds. Nauki w Programie Ramowym UE Horyzont 2020 dla wybitnych młodych naukowców”, które odbędzie się dnia 10 października 2018 r. w godz. 11.45 – 15.30 na Politechnice Gdańskiej.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy dotyczącej możliwości przygotowania wniosku projektowego na konkursy ogłoszone przez Europejską Radę ds. Badań (ang: ERC) w programie ramowym UE Horyzont 2020. Konkursy adresowane są do młodych naukowców będących 2-7 lat po doktoracie (Starting Grants), do naukowców będących 7-12 lat po doktoracie (Consolidator Grants), a także dla naukowców doświadczonych (Advanced Grants).

Wymagania dotyczące wniosku projektowego zostaną przedstawione na przykładzie wytycznych do konkursu Starting Grants i Consolidator Grants.

PROGRAM SZKOLENIA

Rejestracja na szkolenie odbywa się, poprzez formularz na stronie internetowej RPK PR UE w Gdańsku, w zakładce SZKOLENIA i będzie trwać do dnia 8 października 2018 r., do godz. 15.00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie szkolenia:

e-mail: proeuro@pg.edu.pl

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.