Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Stypendia indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie – rozwój naukowy w oparciu o najlepsze instytucje naukowo-badawcze

Data i czas:
08/05/2019  11:00 - 13:00
Miejsce:
Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie
Sala:
aula Instytutu Agrofizyki PAN
Organizator
RPK Region Wschodni

Celem spotkania jest przekazanie informacji na temat rodzajów stypendiów indywidualnych Marii Skłodowskiej-Curie i kwestii formalnych obowiązujących w programie. Do udziału w nim zapraszamy przedstawicieli uczelni wyższych oraz instytutów badawczych posiadających co najmniej czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu prac badawczych, zainteresowanych realizacją indywidualnego projektu badawczo-szkoleniowego w Europie lub poza jej granicami. Zapraszamy także osoby odpowiedzialne za przyjęcie stypendystów Marii Skłodowskiej-Curie w poszczególnych uczelniach i instytutach, lub kierowników zadań badawczych zainteresowanych udziałem naukowców z zagranicy w ich zespołach.

 

W trakcie spotkania zostaną omówione:

  • Warunki udziału w aktualnym konkursie na stypendia indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie.
  • Praktyczne aspekty realizacji grantu stypendialnego z perspektywy stypendysty, opiekuna naukowego oraz instytucji goszczącej.

 

Spotkanie odbędzie się 8 maja 2019 r. (środa), w auli Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie, ul. Doświadczalna 4, w godzinach 11:00 – 13:00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który zamieszczony został pod adresem internetowym: http://www.rpklublin.pl/1332,8-maja-2019-r.

Rejestrację uczestników prowadzimy do 7 maja 2019 r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy rejestrować się tylko w przypadku niezawodnego przybycia i apelujemy o nieblokowanie miejsc, których ilość jest ograniczona.

 

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl , tel.: 81 744 50 61 w.118.

 

Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.