Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Rozliczanie projektów H2020 – rodzaje kosztów kwalifikowalnych

Data i czas:
05/06/2020  12:00 - 13:00
Miejsce:
On-line
Organizator
RPK Region Wschodni

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie on-line pt.: “Rozliczanie projektów H2020 – rodzaje kosztów kwalifikowalnych”.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przede wszystkim osoby realizujące projekty w ramach programu Horyzont 2020, ale także pracowników działów finansowo-księgowych oraz osoby, które chciałyby poznać aspekty finansowe obowiązujące w tym programie. Podczas spotkania zostaną omówione zasady finansowania projektów w programie Horyzont 2020. Zwrócimy również uwagę na rodzaje kosztów występujących w projektach oraz warunki ich kwalifikowalności.

Spotkanie on-line odbędzie się 5 czerwca 2020 r. (piątek) w godz. 12:00-13:00.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu platformy Webex, do której obsługi uczestnicy muszą posiadać urządzenie (komputer, tablet, telefon) ze stabilnym łączem internetowym.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie RPK w Lublinie.  Udział w spotkaniu jest bezpłatny jednak przez wzgląd na aspekty techniczne, liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 50 osób). Zgłoszenia przyjmujemy do 4 czerwca br.

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia otrzymają e-mail ze wszystkimi niezbędnymi instrukcjami, w tym odnośnik, który umożliwi udział w spotkaniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem który Państwo otrzymacie, będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udziela:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.