Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Nowy portal Komisji Europejskiej – niezbędne narzędzie dla naukowców ubiegających się i realizujących granty finansowane przez KE

Data i czas:
15/11/2018  11:00 - 12:30
Miejsce:
Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie
Sala:
aula Instytutu
Organizator
RPK Region Wschodni

Małymi krokami żegnamy się ze stroną Participant Portal, która będzie funkcjonować tylko do końca tego roku. Zastąpi ją nowy, ulepszony portal Komisji Europejskiej The Funding & Tenders Portal. Stąd potrzeba szkolenia, którego celem jest zapoznanie uczestników z funkcjami i zasobami nowego portalu, a także przedstawienie innych elektronicznych źródeł informacji Komisji Europejskiej, które są bazą wiedzy przydatnej zarówno wnioskodawcom jak i beneficjentom programów ramowych UE. Wiedza ta jest konieczna do efektywnego uczestnictwa w programie i dotyczy zarówno naukowców, jak i przedsiębiorców.

W trakcie spotkania dowiecie się Państwo m.in.:

  • Gdzie znaleźć formalne reguły dotyczące uczestnictwa w programie?
  • Jak znaleźć konkursy, oferty stypendialne oraz oferty współpracy?
  • Jak wpisać się do bazy ekspertów?
  • Gdzie znaleźć zrealizowane wcześniej projekty i ich rezultaty?

Szkolenie odbędzie się 15 listopada 2018 r. (czwartek) w godzinach: 11:00 – 12:30 w auli Instytutu Agrofizyki Polskiej Akademii Nauk w Lublinie, ul. Doświadczalna 4.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest pod adresem internetowym: http://www.rpklublin.pl/1310,15-listopada-2018-r

Informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy rejestrować się tylko w przypadku niezawodnego przybycia i apelujemy o nieblokowanie miejsc. Zgłoszenia przyjmujemy do 14 listopada 2018r.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl , tel.: 81 744 50 61 w.118

Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.