Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konstelacja dla innowacji – EU Grant Programs Applications! Webinarium

Data i czas:
10/06/2020  10:00 - 12:00
Miejsce:
On-line
Organizator
KPK PB UE

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na webinarium z cyklu „Konstelacja dla innowacji”, które odbędzie się 10  czerwca br. w godzinach 10:00-12:00. Tematem spotkania będzie: EU Grant Programs Applications!

EIC Accelerator – jak dobrze napisać wniosek do EIC Accelerator ( wcześniej Instrument MŚP, Faza 2 ), jakich błędów uniknąć, na co warto zwrócić uwagę i jak istotne są kwestie związane z ochroną  własności intelektualnej.

Jest to wyjątkowe spotkanie z:  Effie Makri, która ocenia wnioski w Komisji Europejskiej w ramach Europejskiej  Rady ds. Innowacji oraz Przemysławem Furdalem, ekspertem w zakresie ochrony własności intelektualnej.

Effie Makri  opowie o procesie oceny wniosków granatowych w ramach programu Horyzont 2020. Przedstawi nam praktyczne porady i wskazówki na co należy zwrócić uwagę przy pisaniu wniosku o dofinansowanie. Dowiemy się jak powinien wyglądać dobry wniosek i jakie są najczęstsze słabości i pomyłki aplikujących projektów.

Przemysław Furdal  przybliży nam kwestie związane z ochroną własności intelektualnej. Opowie jakich błędów należy się wystrzegać i na co należy zwracać uwagę oraz czym się kierować przy opracowywaniu strategii własności intelektualnej. Dowiemy się również jak efektywnie zabezpieczyć swoją technologię i jakie wiążą się z tym koszty.

Partnerzy: BTM Innovations oraz stowarzyszenie TOP 500, Easygranting.pl

Grupa docelowa: Małe i średnie przedsiębiorstwa z Mazowsza oraz firmy z innych regionów.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w webinarium zapraszamy do rejestracji!

Link do wydarzenia zostanie przesłany Państwu bezpośrednio.

 

Rejestracja

Bilet zwykły Ilość:

Aby zapisać się na to wydarzenie prosimy się zalogować, jeśli nie masz jeszcze konta: załóż konto.
Zakładanie konta / rejestracja - pomoc.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.