Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horizon 2020 Brokerage Event on Nanotechnology, Advanced Materials, Manufacturing & Processing

Data i czas:
20/11/2018
Miejsce:
IET Birmingham: Austin Court, UK
Organizator
KPK NMP, EEN, BEIS, Innovate UK, UK Contact Point
Współorganizator
German Contact Point

Już dziś zapraszamy na Spotkanie Brokerskie w dniu 20 listopada w Birmingham (UK).

Sieć Enterprise Europe Network we współpracy z Siecią Naukowo-Innowacyjną, BEIS, Innovate UK oraz brytyjskimi, niemieckimi i polskimi Krajowymi Punktami Kontaktowymi (KPK) zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowym wydarzeniu brokerskim dotyczącym nanotechnologii, zaawansowanych materiałów, produkcji i przetwarzania.
Jest to BEZPŁATNE jednodniowe wydarzenie, podczas którego zaprezentowane zostaną najbliższe tematy konkursowe oraz uwagi i oczekiwania ze strony Komisji Europejskiej. Swoimi doświadczeniami podziela się również Ci którzy tworzą już międzynarodowe partnerstwa.
Będzie to szczególna okazja do zaprezentowania swoich pomysłów przed czołowymi organizacjami badawczymi i  innowatorami z branży.
Popołudniowa część spotkania pozwoli stworzyć strategiczne partnerstwa poprzez zaplanowane spotkania indywidualne. Uczestnicy będą mieli również okazję spotkać się z ekspertami z Krajowych Punktów Kontaktowych, Innovate UK i Enterprise Europe Network.
Wydarzenie jest otwarte dla MŚP, większych firm i organizacji badawczych z siedzibą w Wielkiej Brytanii i całej Europie.
Dlaczego warto wziąć udział?
 Otrzymacie Państwo najnowsze informacje z Komisji Europejskiej na temat programu “Horyzont 2020” i nadchodzących konkursów
 Zapoznacie się z praktycznymi etapami tworzenia konkurencyjnego wniosku
 Dowiecie się, czego naprawdę oczekują ewaluatorzy
 Będziecie mieli Państwo okazję spotkać zarówno przedstawicieli wiodących organizacji przemysłowych i badawczych, jak i przyszłych partnerów.

Rejestracja dostępna na stronie: https://nmp2018.b2match.io

Więcej informacji, otrzymacie Państwo kontaktując się z zespołem Enterprise Europe Network.                             Email: horizon2020@cueltd.co.uk

Serdecznie zapraszamy

Zespół NMBP

KPK PB UE

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.