Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii EUSEW 2019

Data i czas:
17/06/2019 - 21/06/2019
Miejsce:
European Commission, Charlemagne building
Organizator
Inny, Komisja Europejska

Szanowni Państwo,

jak co roku serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Europejskim Tygodniu Zrównoważonej Energii, który będzie miał miejsce w Brukseli w dniach 17 – 21 czerwca 2019.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi wydarzeniami odbywającymi się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii (EUSEW). Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, wymaga jedynie rejestracji. Do wyboru są zarówno sesje konferencyjne, wystawy jak i spotkania służące nawiązywaniu kontaktów.

 

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii (EUSEW) zapraszamy szczególnie do udziału w warsztatach organizowanych przez europejską sieć Krajowych Punktów Kontaktowych.

Warsztaty Information and networking morning “Sustainable energy and SMEs: current and future EU support measures” odbędą się 19 czerwca w godzinach 9:00 – 12:15 w Brukseli (Rond Point Schuman 14.B). Udział w warsztatach jest bezpłatny, konieczna jest rejestracja. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się pod linkiem.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.