Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Współpraca w ramach H2020 – spotkanie brokerskie w Ostrawie

  • Opublikowano: 26 czerwca 2015
  • Autor: redakcja

Jednodniowe spotkanie brokerskie, które odbędzie się 15 października 2015 w Ostrawie, przeznaczone jest przede wszystkim do naukowców i przedsiębiorców z branży ICT, biotechnologii i nanotechnologii. Spotkanie to będzie okazją do nawiązania współpracy i znalezienia partnerów do projektów realizowanych w ramach programu Horyzont 2020.

Organizatorzy zaplanowali dodatkowe wydarzenia:

  • wizyty w ośrodkach badawczych (Narodowe Centrum Superkomputerowo IT4IInnovations, Centrum Nanotechnologii i parku Biotechnologia “4MEDi – Corporate Biotech Park Medical Ostrawie na innowacje”).
  • warsztaty “Jak uzyskać finansowanie z UE dla projektów międzynarodowych” – praktyczne porady, jak przygotować i zarządzać projektem w Horyzont 2020.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.

Więcej informacji tutaj.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami ze spotkania brokerskiego, które odbyło się 11 czerwca. Szczegóły na stronie: http://www.khkmsk.cz/tiskove-zpravy/brokerage-event-horizon-2020-research-development-innovation.aspx

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.