Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wiosna z Horyzontem 2020 – podsumowanie

Szanowni Państwo,

dziękujemy za udział w kampanii informacyjnej online „Wiosna z Horyzontem 2020” w trakcie której zapoznawaliśmy Państwa z ostatnimi możliwościami aplikowania o granty w ramach Horyzontu 2020, a także informacjami o tym co czeka nas w przyszłości.

– Dzięki zaangażowaniu całego Zespołu KPK, ale też bezpośredniemu zaangażowaniu Pana Ministra Grzegorza Wrochny, kampania „Wiosna z Horyzontem 2020” spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony środowiska. W dniach 25 marca – 8 kwietnia zaprezentowaliśmy 18 filmów ekspertów KPK i prelegentów zewnętrznych. Dodatkowo widzowie mieli szansę uczestniczyć w prowadzonych na żywo rozmowach z prelegentami (11 czatów) – podsumował dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej dr inż. Zygmunt Krasiński.

Poniżej zamieszczamy zestawienie zagadnień, które zostały poruszone w ramach naszych wirtualnych spotkań wraz z linkami do szerszych informacji o poszczególnych tematach.

Zachęcamy do oglądania filmów i zapisów czatów, przeglądania prezentacji i kontaktu z poszczególnymi ekspertami:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.