Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium: How to succeed in the EIC Pathfinder and Accelerator 2020 calls

European Innovation Council Pilot: How to succeed in the EIC Pathfinder and Accelerator 2020 calls – WEBINAR

Projekt Access2EIC, którego KPK jest partnerem, wraz z Komisją Europejską organizują webinarium poświęcone najnowszym konkursom programu pilotażowego Europejskiej Rady ds. Innowacji (EIC). Celem tego wydarzenia jest dostarczenie potencjalnym wnioskodawcom informacji z pierwszej ręki o ostatnich konkursach Pathfinder (dawniej FET) i Accelerator w ramach programu Horyzont 2020, a także informacji na temat wsparcia dla wnioskodawców dostępnych na poziomie krajowym i europejskim. Pilotaż Europejskiej Rady ds. Innowacji ma na celu połączenie wiodących badaczy i innowatorów z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które są w stanie przekształcić powstające technologie w produkty i usługi. Celem wydarzenia jest wykorzystanie dotychczasowych doświadczeń w celu wypełnienia luki między środowiskiem akademickim a przemysłem.

Udział jest bezpłatny.

Webinar będzie udostępniony poprzez WebEx:

https://ecwacs.webex.com/ecwacs/j.php?MTID=mc9101472e4398f6fc1daba1938658cd1   

Hasło dostępu: access2603.

Ze względu na przewidzianą znaczną ilość uczestników, w celu zapewnienia płynnego webinaru, uprzejmie prosimy o przestrzeganie kilku prostych zasad:

  • Zapewnij dobre połączenie internetowe, aby płynnie śledzić spotkanie internetowe
  • Nie włączaj wideo i mikrofonu.

Dziękujemy i zapraszamy na webinar!

Agenda

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.