Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty z przygotowania wniosku projektowego z obszaru Euratom

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym szkoleniu z cyklu: ABC przygotowania wniosku: projekty badawczo-innowacyjne i innowacyjne Euratom. Szkolenie odbędzie się w dniu 28 lutego 2018 r. w Warszawie, w siedzibie KPK PB UE, przy ul. Krzywickiego 34.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo, jak powinien być przygotowany wniosek, jakie zmiany wprowadziła Komisja Europejska w szablonach wniosków, jaka dokumentacja jest potrzebna, jakie mamy możliwości jako jednostki naukowe i przemysłowe w Programie Ramowym Horyzont 2020 i Euratom.

Tematyką warsztatów będą  przede wszystkim  elementy dobrego wniosku w projektach badawczo-innowacyjnych (RIA Research and Innovation action)  i innowacyjnych (IA Innovation action):

  • formularze administracyjne A ,
  • część merytoryczna wniosku B;

Warsztaty prowadzone są w języku polskim, ćwiczenia i przykłady  w języku angielskim. Udział w warsztatach jest bezpłatny, natomiast  ilość uczestników jest ograniczona do 20 osób.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie: http://www.kpk.gov.pl/wydarzenia/abc-przygotowania-wniosku-projekty-badawczo-innowacyjne-i-innowacyjne-euratom

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.