Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

V4 Training dla menadżerów badań naukowych

  • Opublikowano: 12 września 2018
  • Autor: redakcja

Biuro Promocji Nauki PolSCA PAN w Brukseli zaprasza do udziału w jesiennej edycji szkolenia dla menedżerów badań naukowych – „V4 Training”. Szkolenie odbędzie się w dniach 5-7 grudnia 2018 r. w Brukseli. Jest ono przeznaczone dla pracowników instytutów PAN, szkół wyższych oraz instytutów naukowo-badawczych z Polski, którzy na co dzień zajmują się zarządzaniem projektami europejskimi przede wszystkim w ramach Horyzontu 2020.

Językiem szkolenia jest angielski, a tematyka koncentruje się zarówno wokół najważniejszych zagadnień dotyczących Programu Ramowego Horyzont 2020, jak i kolejnego, który będzie funkcjonował pod nazwą Horyzont Europa. Wykłady prowadzone będą przez specjalistów m.in. z Komisji Europejskiej oraz europejskich instytucji działających w Brukseli na rzecz badań naukowych i innowacji.

Kwalifikacja na szkolenie zostanie przeprowadzona na podstawie przesłanego CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim. Dokumenty prosimy przekazywać drogą mailową na adres polsca@polsca.pan.pl   do dnia 12 października 2018 r. do godz. 15:00.

Więcej informacji na ten temat.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty podróży do/z Brukseli oraz pobytu w Brukseli. Szczegółowy program szkolenia zostanie opublikowany na stronie Biura PolSCA w październiku.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.