Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Trwa nabór wniosków MSCA ITN. Prześlij nam swój wniosek do konsultacji

  • Opublikowano: 19 października 2018
  • Autor: redakcja

13 września 2018 r. Komisja Europejska otworzyła nabór wniosków w konkursie MSCA Innovative Training Networks. Celem projektów są kompleksowe szkolenia początkujących naukowców realizowane przez międzynarodowe i interdyscyplinarne zespoły badawcze z udziałem sektora pozaakademickiego, które mają z jednej strony wspierać rozwój potencjału ludzkiego europejskich instytucji i przyczyniać się do ustrukturyzowania szkoleń doktorantów, z drugiej zaś zwiększać możliwości zatrudnienia indywidualnych naukowców na zróżnicowanym rynku pracy.

Do 15 stycznia 2019 r. międzynarodowe konsorcja mogą składać wnioski o finansowanie projektów w ramach następujących typów:

  • European Training Networks (ETN)
  • European Industrial Doctorates (EID)
  • European Joint Doctorates (EJD).

Szczegółowe informacje o działaniu MSCA ITN znajdą Państwo na naszej stronie internetowej,  a strona konkursu wraz z dokumentacją konkursową i linkiem do systemu aplikacji znajduje się w nowym serwisie Funding&Tender Opportunities.

Krajowy Punkt Kontaktowy wraz z Siecią Regionalnych Punktów kontaktowych zapraszają na indywidualne konsultacje dotyczące przygotowania wniosku.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.