Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Sympozjum podsumowujące projekt European Joint Doctorate in Food Science

  • Opublikowano: 7 lutego 2020
  • Autor: redakcja

W dniach 27-28 lutego 2020 r. w Krakowie odbędzie się sympozjum podsumowujące projekt European Joint Doctorate in Food Science (EJDFoodSci) – wspólne studia doktoranckie finansowane w ramach grantu MSCA ITN.

Dzień 1: jest skierowany głównie do osób zainteresowanych projektami MSCA ITN finansowanymi z programu Horyzont 2020. Zostaną na nim przedstawione doświadczenia koordynatora projektu. Wystąpią również partnerzy z innych europejskich ośrodków biorących udział w projekcie.

Dzień 2: skierowany głównie do osób zainteresowanych badaniami naukowymi realizowanymi w ramach projektu EJDFoodSci. W trakcie drugiego dnia będą mieli Państwo możliwość wysłuchania prezentacji wyników badań wypracowanych przez młodych naukowców w czasie trwania projektu.

EJDFoodSci  to projekt finansowany w ramach grantu MSCA ITN EJD (Marie Skłodowska-Curie Innovative Training Network European Joint Doctorate), którego celem było stworzenie wspólnych studiów doktoranckich z dziedziny browarnictwa i słodownictwa.

W skład konsorcjum projektowego, którego koordynatorem jest Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, wchodzą: Uniwersytet Kopenhaski, Uniwersytet w Nottingham, belgijski Uniwersytet w Ghent,  Katolicki Uniwersytet w Leuven oraz Techniczny Uniwersytet w Berlinie. Przedstawiciele biznesu wspierający projekt to: VLB Berlin – Instytut Browarnictwa, angielska firma FlavorActiV Limited, duński koncern piwowarski Carlsberg Group i belgijska wytwórnia słodu Boortmalt.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

Dodatkowe informacje można uzyskać: ejdfoodsci@ur.krakow.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.