Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

SwafS 2020: rejestracja na styczniowe spotkanie brokerskie już otwarta!

10 grudnia 2019 r. Komisja Europejska oficjalnie uruchomi ostatni konkurs w obszarze Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa (SwafS).  Drugie* spotkanie brokerskie poświęcone temu konkursowi odbędzie się 16 stycznia 2020 r. w hotelu Crowne Plaza w Brukseli.

Wydarzenie organizuje międzynarodowa sieć punktów kontaktowych w obszarze SwafS – SiS.net, której celem jest  m.in. aktywne wsparcie osób zainteresowanych udziałem w konkursach w obszarze Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa.

W trakcie wydarzenia zaprezentowana zostanie tematyka zbliżającego się konkursu, zaś w drugiej części dnia uczestnicy będą mieli możliwość odbycia szeregu spotkań bilateralnych mających na celu nawiązanie współpracy i tworzenie konsorcjów projektowych.

Rejestracja jest otwarta do 7 stycznia 2020 r. i dostępna na stronie wydarzenia.

Zachęcamy do rejestracji i dokładnego wypełnienia niezbędnych formularzy. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu formularza rejestracyjnego wraz z informacją dotyczącą poszukiwanych możliwości współpracy zwiększacie Państwo swoje szanse na umówienie udanych spotkań bilateralnych z innymi uczestnikami.

*Pierwsze spotkanie brokerskie poświęcone konkursowi SwafS 2020 odbyło się 14-15 października 2019 r. w Warszawie. Na stronie wydarzenia dostępne są slajdy przedstawionych prezentacji i materiał filmowy dot. wybranych wystąpień.

Lista tematów konkursowych dostępna jest w dokumencie Programu Pracy dla obszaru SwafS (tematy 2020)

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.