Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie informacyjne Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii

  • Opublikowano: 30 października 2018
  • Autor: redakcja

Europejski Instytut Innowacji i Technologii wraz z sześcioma wspólnotami wiedzy i innowacji działającymi w jego strukturach organizuje spotkanie informacyjne, które odbędzie się  8 listopada 2018 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Przedstawiciele EIT Food, EIT InnoEnergy, Climate-KIC, EIT Health, EIT RawMaterials oraz EIT Digital przybliżą swoje organizacje, zaprezentują projekty realizowane w naszym regionie oraz przedstawią możliwości nawiązania współpracy lub zostania beneficjentem programów EIT.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania polskich partnerów wspólnot wiedzy i innowacji, przedstawienia potencjału własnych organizacji mogącego posłużyć za bazę do rozwoju wspólnych przedsięwzięć, nawiązania wartościowych kontaktów. Spotkanie zakończy się dyskusją na temat możliwości popularyzacji innowacyjnych rozwiązań i zwiedzaniem wystaw Centrum Nauki Kopernik.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo poniżej oraz w agendzie wydarzenia.

W celu zarejestrowania się na wydarzenie należy wypełnić formularz.

Tego samego dnia będzie też możliwość przyjrzenia się działaniom EIT w praktyce. EIT Food organizuje polską edycję EIT Food RIS Demo Days. Odbywające się w kilkunastu krajach Europy sesje prezentacji start-upów z branży żywnościowej, tego dnia zgromadzą polskie podmioty rywalizujące w konkursie o EIT Food RIS Innovation Grants. Na to wydarzenie zapraszamy na ulicę Bracką 25 piętro III do przestrzeni „Marzyciele i Rzemieślnicy”.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.