Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie brokerskie z obszaru Gospodarki o Obiegu Zamkniętym oraz Transformacji Przemysłowej

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu brokerskim Horizon 2020 for the Circular Economy & Transforming Industry (#CETI_H2020), które odbędzie się 9 października 2019 r w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Wydarzenie to  stanowi doskonałą okazję do znalezienia partnerów do ostatnich konkursów w ramach Programu Ramowego Horyzont 2020 w obszarach gospodarki o obiegu zamkniętym oraz transformacji przemysłu.

Wydarzenie jest współorganizowane przez projekty H2020: NCPs CaRE, NMP TeAm oraz sieć Enterprise Europe Network przy wsparciu projektów  BIO HORIZON, C-ENERGY i Net4Society.

Impreza brokerska ma na celu aktywne promowanie partnerstw badawczych oraz wsparcie budowy konsorcjów do wniosków projektowych.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów badawczych w ramach krótkich prezentacji (flash presenations) oraz dyskusji na temat przyszłej współpracy w trakcie uprzednio zaplanowanych spotkań indywidualnych (B2B).

Wydarzenie to jest idealnym sposobem identyfikacji partnerów badawczych. Innowacyjne firmy, uniwersytety, ośrodki badawcze i inne zainteresowane zaproszeniami do programu „Horyzont 2020” będą miały możliwość:

  •     zaprezentowania, omówienia i opracowywania propozycji przyszłych projektów na poziomie międzynarodowym;
  •     rozszerzenia sieci współpracy o partnerów międzynarodowych;
  •     otrzymania informacji od reprezentantów Komisji Europejskiej i mówców wysokiego szczebla;
  •     uzyskania  wsparcia od przedstawicieli krajowych punktów kontaktowych H2020.

Wydarzenie jest skoncentrowane na tematach PR Horyzont 2020 dotyczących gospodarki o obiegu zamkniętym oraz transformacji przemysłu z Wyzwania Społecznego SC5 (Działania w dziedzinie klimatu, środowiska, efektywnej gospodarki zasobami i surowce) oraz obszaru LEIT NMBP (Nanotechnologie, zaawansowane materiały, zaawansowane systemy produkcji i przetwarzania, biotechnologia), jak również powiązanych tematów z obszarów SC2 (Biogospodarka), SC3 (Energia) oraz SC6 (Społeczeństwa).

Istotnym elementem tego wydarzenia jest wspieranie współpracy międzynarodowej z Krajami Sąsiedztwa Unii Europejskiej.

Więcej informacji i rejestracja na stronie internetowej wydarzenia:  https://ceti-h2020.b2match.io/ .

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.