Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie brokerskie z obszaru Bezpieczeństwo żywnościowe i Biotechnologia – BAZA OFERT WSPÓŁPRACY

Ponad 260 uczestników z 34 krajów wzięło udział w międzynarodowym spotkaniu brokerskim BioHorizon SC2 and KET-B Brokerage Event dedykowanym dla obszarów  Bezpieczeństwa żywnościowego (SC2) i Biotechnologii (KET-B). W trakcie wydarzenia odbyło się ponad 650 zaplanowanych z wyprzedzeniem spotkań partnerskich, które zostały uzupełnione licznymi spotkaniami umówionymi spontanicznie w trakcie przerw networkingowych. Wydarzenie zorganizowane przez konsorcjum projektu BioHorizon (koordynacja IPPT PAN – KPK PB UE) oraz Komisję Europejską  odbyło się 3 lipca 2019 r. w Brukseli.

Profile uczestników spotkania (Participants) wraz z ofertami współpracy (Marketplace) oraz krótkie prezentacje z pomysłami projektowymi (Flash presentation) są już dostępne na stronie internetowej wydarzenia.

Celem tego wydarzenia było umożliwienie uczestnikom nawiązania współpracy i omówienie potencjalnych planów wspólnego wnioskowania o projekty badawcze w konkursach na 2020 rok w obszarze Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych i biogospodarka (otwarcie naboru wniosków 15 października 2019 roku):

  1. Sustainable Food Security – Resilient and resource-efficient
  2. Rural Renaissance – Fostering innovation and business opportunities
  3. Blue Growth – Demonstrating an ocean of opportunities
  4. Food and Natural Resources (NOWY KONKURS!)

oraz KET-Biotechnologia (nabór wniosków został otwarty 3 lipca 2019 roku).

Dzień po spotkaniu partnerskim BioHorizon SC2 and KET-B Brokerage Event miał miejsce dzień informacyjny poświęcony powyższym konkursom. Nagrania wideo oraz prezentacje zostały już udostępnione na stronie internetowej Komisji Europejskiej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z udostępnionymi materiałami, profilami uczestników i bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.