Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Przedłużona rejestracja na spotkanie brokerskie z obszaru Transport w Warszawie

Zachęcamy do udziału w spotkaniach brokerskich poświęconych konkursom zaplanowanym na 2017 rok z obszaru transport w programie Horyzont 2020. Rejestrować się można do 27 marca br. 

Dotychczas spotkania takie odbywały się wyłącznie w Brukseli. Tym razem, dzięki staraniom Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE Komisja Europejska zgodziła się, aby spotkania brokerskie odbyły się podczas konferencji TRA 2016 21 kwietnia 2016 r. w Warszawie.

Dodatkową zaletą tych spotkań jest to, że zaplanowano je:

– kilka miesięcy przed ogłoszeniem konkursów, których tematy są już znane a terminy składania przypadają na 2017 rok (http://ec.europa.eu/research/participants/data/ref/h2020/wp/2016_2017/main/h2020-wp1617-transport_en.pdf).

– odbywają się podczas kongresu TRA2016, na który przyjedzie ponad dwa tysiące przedstawicieli nauki, badań i przemysłu z całej z Europy (i nie tylko) reprezentujących branże transportu drogowego, szynowego, wodnego oraz lotniczego (głównie lotniska) i bez wątpienia wielu z nich weźmie udział w spotkaniach brokerskich.

Udział w spotkaniach brokerskich jest bezpłatny, jednakże warunkiem uczestniczenia w tym wydarzeniu jest rejestracja przynajmniej na jeden dzień (21.04.2016 r.) na płatną konferencję TRA.

Więcej o spotkaniach brokerskich na stronie https://www.b2match.eu/h2020transportcall2017.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.