Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Special Interest Group w ramach projektu CIRMET tworzy społeczność zainteresowaną rozwojem

Special Interest Group (SIG),  jest częścią europejskiego projektu CIRMET (koordynowanego przez TECNALIA), w którym  bierze udział polska firma IZNAB Sp. z o.o.

Celem Special Interest Group (SIG) w ramach projektu CIRMET jest stworzenie społeczności złożonej z różnych typów organizacji, których wspólnym zainteresowaniem jest rozwój określonej dziedziny wiedzy, nauki lub technologii, w której członkowie współpracują w celu kreowania lub opracowywania rozwiązań w ramach swoich konkretnych celów, mogąc się zarazem komunikować pomiędzy sobą w tym celu.

Wypełniając formularz umieszczony pod linkiem: https://forms.gle/tigeYAUCkKdDmgGu7 znajdziecie się Państwo na liście członków SIG, do których kierowana będzie informacja zarówno o wydarzeniach, jak i prowadzonych aktywnościach i osiągnięciach projektu. Informacja ta będzie przesyłana drogą mailową, respektując wytyczne GDPR a takze za pomoca Newslettera projektu.

W imieniu Partnera projektu, zachęcamy do aktywności.

Zespół NMBP

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.