Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Sesje informacyjne dotyczące agendy B+R+I Europejskiego Partnerstwa AI, danych i robotyki

  • Opublikowano: 14 lipca 2020
  • Autor: redakcja

Europejskie Partnerstwo na rzecz sztucznej inteligencji, danych i robotyki (European Partnership on Artificial Intelligence, Data and Robotics) jest jednym wśród wielu planowanych partnerstw, które będą odgrywały znaczącą rolę w przyszłym programie Horyzont Europa. Jeśli polskie podmioty chcą efektywniej pozyskiwać fundusze na B+R+I w zakresie sztucznej inteligencji, danych czy robotyki, powinny już teraz włączyć się aktywnie w prace przyszłego partnerstwa i uczestniczyć w organizowanych sesjach konsultacyjnych. Sesje odbędą się 16 i 29 lipca 2020 r.

AI, Data and Robotics Partnership EU będzie miało znaczący wpływ na kształtowanie tematów w Klastrze 4: Digital, Industry and Space w przyszłym programie Horyzont Europa. Będzie się opierać na pracach dotychczasowego Stowarzyszenia Big Data Value Assotiation (BDVA) Partnerstwa euRobotics. W proces tworzenia agendy badawczej i przyszłego partnerstwa zaangażowane są również interesariusze skupieni wokół inicjatyw: EurAI, CLAIRE i ELLIS.

W związku z prowadzonymi konsultacjami Strategicznej Agendy Badawczej partnerstwo to organizuje dwie sesje informacyjno-konsultacyjne w trybie online.

Spotkania są otwarte dla każdej organizacji, która jest zainteresowana działaniami badawczymi i innowacyjnymi związanymi z danymi, AI i robotyką.

Przydatne linki:

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.