Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Platforma łączy firmy, które otrzymały „Seal of Excellance” z inwestorami

  • Opublikowano: 2 czerwca 2017
  • Autor: redakcja

The EuroQuity – wiodąca europejska platforma  internetowa, powołana przez Komisje Europejską – łączy innowacyjne MŚP  z inwestorami  w całej Europie. Platforma jest dedykowana przede wszystkim  firmom, które otrzymały „Seal of Excellance” (Pieczęć Doskonałości) w ramach Instrumentu MŚP.

 

Komisja Europejska opracowała najwyższej klasy system oceny, angażujący niezależnych, międzynarodowych ekspertów, którzy oceniają złożone projekty pod kątem ich  innowacyjności rynkowej. Wszystkie MŚP, które zostały ocenione pozytywnie, ale ze względu na ograniczone środki nie mogły być finansowane, otrzymują „Pieczęć Doskonałości” – znak jakości przyznany przez Komisję Europejską na projekty innowacyjne i zbliżone do rynku, złożone w ramach programu Instrumentu SME  w programie Horyzont 2020.

Inicjatywa ta ma na celu ułatwienie dostępu do finansowania dla MŚP, które posiadają „Seal of Excellence” poprzez partnerstwo z funduszami finansowanymi przez Europejski Fundusz Inwestycyjny.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.