Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Planujesz złożyć wniosek o grant ERC? Weź udział w warsztatach w Wiedniu

  • Opublikowano: 10 października 2019
  • Autor: redakcja

Polska Akademia Nauk i wiedeński Instytut Nauk o Człowieku organizują kolejną edycję warsztatów ERC dla reprezentantów nauk społecznych i humanistycznych. Warsztaty odbędą się w dniach 22-23 listopada 2019 r. w Wiedniu.  Organizatorzy pokrywają koszty noclegu i podróży. Rejestracja do 27 października br.

Dwudniowe warsztaty są przeznaczone dla naukowców planujących aplikowanie o granty ERC w najbliższych konkursach Starting i Consolidator, czyli będących odpowiednio od 2 do 7 i od 7 do 12 lat po uzyskaniu tytułu doktora.

Warsztaty są poświęcone dopracowaniu koncepcji pomysłu badawczego, który kandydaci planują zaprezentować we wniosku projektowym ERC. Wybitni mentorzy, z doświadczeniem w ocenianiu i realizowaniu grantów ERC, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, jak przygotować dobry projekt. Uczestnicy warsztatów będą mogli skonsultować z ekspertami swój pomysł badawczy i uzyskać sugestie odnośnie planowanego projektu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszty noclegu i podróży.

Polska Akademia Nauk wybierze 5 uczestników warsztatów na podstawie informacji zawartych w formularzu rejestracyjnym. Zgłoszenia zbierane są do 27 października 2019 r.

Więcej informacji na temat warsztatów na stronie PAN.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.