Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Pierwszy konkurs w projekcie typu ERA-Net dla medycyny personalizowanej ERA PerMed otwarty

Do dnia 10 kwietnia 2018 r. prowadzony jest nabór wniosków w projekcie ERA PerMed, którego Polska (NCBiR) jest partnerem. Konkurs dotyczy medycyny personalizowanej, a temat aktualnego otwarcia to „Research projects on personalised medicine – smart combination of pre-clinical and clinical research with data and ICT solutions”.

Warunki konkursu są interesujące również dla tych jednostek, które nie znajdą się w konsorcjach wniosków złożonych do pierwszego etapu (pre-proposal, 10 kwietnia) ponieważ do drugiego etapu (full-proposal, 5 lipca) konsorcja mogą dołączyć nowego partnera z krajów niedoreprezentowanych w etapie pierwszym.

Zasady konkursów i związane z nimi informacje znajdują się na stronie projektu ERA PerMed w szczególności istotny jest  Call text, zawierający m.in. merytoryczne informacje o aktualnym konkursie.

Informacje dotyczące otwartego konkursu ERA PerMed, ale również  polskich zasad udziału  są dostępne na stronie NCBiR.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.